top of page

NAPSALI

            O NÁS...

FRONTMAN.CZ

Znát Milana „Mejlu“ Matouška můžete jako kytaristu hrajícího po boku Xindla X. Kromě toho ovšem působí také v Pink Floyd Acoustic Duu, zahlédnout s kytarou jste ho mohli i na nedávném křtu Ondřeje Škocha, věnuje se výuce a v neposlední řadě také vlastní autorské tvorbě. Milanův singl Vypůjčené životy nyní boduje v hitparádě Česká Dvanáctka. Ze setkání s ním jsem si odnesl, i když on sám to neřekl, že částí dobrého muzikanta je především pokora a skromnost. Teď v neděli 26. května na pražské Dobešce pokřtí svou novou desku Dolů.

NOVINKY.CZ

Písničkář Milan Matoušek představuje klip k písni Vypůjčené životy. Skladba je o reálném versus vysněném životě, a proto se v ní vedle sebe objevují jak herci, tak známé i neznámé osobnosti. Z hereckých osobností se natáčení zúčastnili Jitka Smutná, Jiří Hrdina, Ondřej Ládek, Anna Kulovaná, Tereza Nekudová, Petra Hapková a další. Na produkci videoklipu se podíleli Pavel Šafránek, Luboš Pospíšil, Kryštof Peterka a autor skladby Milan Matoušek.

PLAY.CZ

Videoklip je předzvěstí připravovaného alba Milana Matouška s názvem Dolů, které bude k poslechu v hudebních aplikacích Spotify a iTunes od ledna 2019. V pořadí druhé sólové album vznikalo s přestávkami dva roky a je jak osobní retrospektivou a životní výpovědí, tak i reakcí na společenské klima posledních let.  Po hudební stránce ho zaštítil producent, baskytarista a skladatel Radim Genčev.

Milana Matouška můžete znát kromě vlastní tvorby také z působení v doprovodné kapele zpěváka Xindla X nebo akustického cover projektu Pink Floyd Acoustic Duo.

Písničkář, kytarista a zpěvák Milan Matoušek přichází s klipem k písni Vypůjčené životy. Singl pojednává o reálném versus vysněném životě, a proto se v něm vedle sebe objevují jak osobnosti jako Jiří Hrdina nebo Ondřej Ládek, tak i lidé neznámí.

Václav Hnátek, kulturní rubrika iDnes.cz

IDNES.CZ
bottom of page